Ftípky-fáze 1

28. září 2006 v 22:22 |  fTiPy :Đ
Holčička je u holiče, a spadne ji žvýkačka na zem! Holčička jí zvedne a dá jí zpátky do pusy!!!! A holič se jí ptá!! ,,Holčičko, nemáš ji chlupatou??????" a holčička říká: ,, V osmi letech??!!!
-Tenhle je obzvlášť dobrej:
Přijde policajt za doktorem s bolestmi břicha. Doktor ho prohlédne a předepíše čípky.
"To by vám mělo pomoct," říká doktor.
Policajt jde domů a všechny čípky sežere. Na druhý den je zpátky s ještě většími bolestmi břicha, tak mu doktor předepíše silnější, větší čípky, že ty určitě zaberou.
Blbý policajt je samozřejmě všechny sežere a další den je u doktora zase.
Doktor na to: "Tady vám dávám supersilný čípek, nesmíte teď pít a ani kouřit, protože můžete mít problémy."
Policajt doma čípek sežere, jako obyčejně. Další den u doktora.
Doktorovi samozřejmě dochází trpělivost a podrážděně říká: "Člověče, vy ty čípky snad žerete, či co?!"
A policajt podrážděně: "Né...! Cpu si je asi do prdele!"

• Tchýně si chce prověřit, jak moc ji majjí mladí rádi. Přijede na návštěvu k mladým, mají vilu s bazénem, babka do něj hupne a začne sebou mlít a ječet o pomoc!zeťák ji chvíli zamračeně pozorje, ale pak mu to nedá a vytáhne ji.Druhý den ráno má na dvoře funglovku Octavii a za stěrači lístek:,,Děkuji, Babička."
Zvědavá babka si to namířila k druhé dceři. Ta bydlí u Lužnice, voda byla velká, no babka kouká, že se zeťák courá po dvoře, tak vlítne do vody, voda jí vzala, bába řve, chlápek se na to chvíli dívá a pak jde nakrmit králíky. Ale celou noc ho žralo :,,Kurňa,mohl jsem mít Octavku!" Ráno se hrabe z postele, kouká očím nevěří, na dvoře fungl nový bavorák poslední řady, sedačky z kůže, CD výbava.Za stěračem lísteček:,,Díky, Děda!"
Na chodníku čůrá pětiletý chlapeček. Přijde k němu policajt a povídá:,,Okamžitě přestaň nebo ti toho tvýho camfrdlíka uříznu!" Kluk jde dál a vidí čůrat nad kanálem holčičku:,,Hele to se nesmí,"křičí na ni. Pak jí zvedne sukýnku a mávne rukou:,,Čůrej dál. U tebe už ten polda byl, viď?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama